Counter-Propaganda.com

Demokratija

Genocidas ir demokratija – ar stabili demokratija galima be genocido?

Genocidas matomai yra neišvengiamas kuriant demokratiją didelėse valstybėse. Demokratija gerai funkcionuoja tose, kurių politiškai vienalytės visuomenės kažkada buvo sukurtos vykdant religinį bei etninį genocidą.

Genocidas laikomas vienu baisiausių nusikaltimų. Bet kuris JAV ar Vakarų Europos ideologas ar propagandistas nedvejodamas pasakys, kad tikroje demokratijoje genocidas neįmanomas, ypač jo šalyje. Tačiau ar taip yra iš tikrųjų?

skaityti toliau

Europos Sąjunga ir tikroji jos misija (1) – griaunama demokratija

Lietuvos patirtis rodo, kad demokratija be jokių skrupulų sugriaunama Europos Sąjungos plėtros labui. Juk dabar visoje ES demokratija ciniškai paminta tam, kad būtų formaliai ratifikuota „Konstitucija Europai“.

ES valdininkai labai mėgsta demonstruoti savo susirūpinimą demokratija. Jiems neįtinka nė vieni rinkimai ES nedraugiškose valstybėse, ir jie dažnai viešai demonstruoja savo pasipiktinimą, kai ES ar JAV finansuojamos politinės partijos ten praranda savo pozicijas.

skaityti toliau

Demokratija – nieko nereiškiantis žodis

Žodis „demokratija“ yra praradęs savo pradinę reikšmę – liaudies valdžia – ir tapęs eiliniu propagandiniu simboliu, kuriuo JAV bei jų nuolankūs „sąjungininkai“ pateisina savo užkariavimus, silpnesniųjų šalių plėšimą ir masines beginklių žmonių žudynes.

Žodis „demokratija“ yra kilęs iš graikų kalbos, kur jis reiškė „liaudies valdžia“. Turtingiausių pasaulio valstybių oficialiosiose ideologijose demokratija yra pripažįstama neginčijama vertybe, vienintele teisinga valdymo forma.

skaityti toliau

JAV pareigūnai moko irakietį demokratijos

Pseudo rinkimai Irake ir kitose okupuotose šalyse

Irake, kaip ir kiekvienoje okupuotoje valstybėje neturi prasmės pati rinkimų sąvoka. Rinkimai nėra stebuklingas ritualas, paverčiantis šalį „teisinga“, jie turi atitikti minimalius laisvo pasirinkimo reikalavimus.

Rinkimai vyksta daugelyje pasaulio šalių – Korėjos Liaudies Demokratinėje Respublikoje (Šiaurės Korėjoje) ir JAV, Kinijos Liaudies Respublikoje ir Anglijoje, Baltarusijoje ir Lietuvoje. Tačiau tai nereiškia, kad visose šiose šalyse rinkėjai turi vienodas teises laisvai nuspręsti, kas užims aukščiausius valstybinius postus.

skaityti toliau

Demokratija kaip kontrolės, šantažo ir apiplėšimo būdas

Turime pakankamai pagrindo laikyti JAV vagimi su demokratijos gynėjo kauke. Vakarų valstybių susirūpinimas demokratija negalioja klusniesiems, tai tėra priedanga propagandiniam puolimui prieš nedraugus.

Niekam ne paslaptis, kad Tarybų Sąjunga visiškai kontroliavo didžiąją daugumą Vidurio ir Rytų Europos komunistinio bloko šalių. Stalininė demokratijos versija ten kaip buvo sukurta su Raudonosios armijos pagalba, taip ir liko jos kontroliuojama iki pat žlugimo. Kaip parodė Prahos pavasario ir sukilimų Vengrijoje baigtys, Tarybų Sąjunga „gamino“ tik jai paklusnias „demokratijas“.

skaityti toliau

„Demokratija“ kaip teisė nužudyti

„Demokratija“ – simbolis, daugumos pripažįstamas, tačiau visų suprantamas skirtingai, kaip „dievas“. Bušas irgi tuo naudojasi vartodamas žodį demokratija kaip burtažodį, kuriuo galima pateisinti bet kurį s

Bušas nėra originalus, kova už demokratiją teisindamas imperinius karus ir beginklių žmonių žudynes. JAV vyriausybė, armija ir specialiosios tarnybos oficialiai vartoja „demokratiją“ bet kokiems nusikalstamiems savo veiksmams pateisinti nuo pat 1947 m., kai JAV Kongresas patvirtino įžymiąją Trumeno doktriną. „Kovą už demokratiją“ yra eksploatavusios daugelis ekstremistinių organizacijų visame pasaulyje.

skaityti toliau


Arba Vokietija bus pasaulio galybė, arba jos nebebus.

Hitleris

Counter-Propaganda.com

Counter-Propaganda.com / tema – lt

simbolis

Counter-Propaganda.com

naujienos

užsakyti naujienas

elepaštu elepaštuRSS RSS

socialiniuose tinkluose

simbolis

©  Giedrius // 2005 - 2024