Counter-Propaganda.com

JAV

JAV – pavojaus šešėlis

Su CŽV pagalba JAV kontroliuoja daugelį pasaulio valstybių. Jei nebeprognozuojama Amerikos „demokratija“ atves į valdžią tokių pažiūrų, kaip Bušas fanatikus su normaliais protiniais gebėjimais, žmonijai bus sunku atsispirti JAV agresijai.

Jungtinės Amerikos Valstijos dažnai vaizduoja save kaip demokratiškiausią valstybę pasaulyje, šalį, kurioje maksimaliai garantuojamos žmogaus teisės.

skaityti toliau

Terorizmas – kurie amoralesni: teroristai ar tie, kurie kariauja su „Pasauliniu terorizmu“?

Terorizmas dabar tiktai laimi, JAV ir jų „sąjungininkų“ primityviai kritikuojamas ir puolamas. „Kovos su terorizmu“ retorika duoda priešingus rezultatus nei tikimasi, kadangi vargu ar dabartiniai „teroristai“ yra amoralesni už tuos, kurie su jais kovoja.

Terorizmas buvo galutinai demonizuotas tik XX amžiaus pabaigoje, kai „teroristais“ buvo pradėta vadinti ir kriminalinius nusikaltėlius, paimančius įkaitais žmonių grupes lėktuvuose, autobusuose ar pan. su tikslu gauti išpirką.

skaityti toliau

Bušas teisinasi

Bušas ir paprasti amerikiečiai – nacizmas nenugalimas nacistiniais metodais

Bušo nemylėtojai išlieja savo priešiškumą ant keliaujančių po užsienį amerikiečių. Jie nori sustabdyti JAV kylantį nacizmą, tačiau išeina atvirkščiai – šis ten dar labiau stiprėja.

JAV jau įprato kas keli metai pradėti naują agresiją. Protu nepasižymintys JAV prezidentai jaučiasi galį kada tik užsinorėję pradėti naują karą, netgi kai jiems tereikia atitraukti amerikiečių dėmesį nuo savo nesugebėjimo spręsti ekonomines problemas. Dėl neaiškių ambicijų yra suniokojamos ištisos valstybės ir išžudomi šimtai tūkstančių beginklių žmonių.

skaityti toliau


Amerika yra vienintelė šalis, kuri nuo barbarizmo perėjo prie dekadanso peršokdama civilizaciją.

Oskaras Vaildas

Counter-Propaganda.com

Counter-Propaganda.com / tema – lt

simbolis

Counter-Propaganda.com

naujienos

užsakyti naujienas

elepaštu elepaštuRSS RSS

socialiniuose tinkluose

simbolis

©  Giedrius // 2005 - 2024