Counter-Propaganda.com

Lietuva

Krupio ženklas

Lietuvietiškas – euronietiškas kalendorius

Lietuviškųjų dievų ir deivių savaitės dienų bei svarbiausiųjų švenčių kalendorius.

Gruodžio 21-ji arba 22-ji, Žiemos Saulėgrįža, metų ir žiemos pradžia. Saulės Sugrįžimo diena, Saulės ir Gabijos, ugnies ir šeimos židinio deivės, diena. Taip pat Vestos diena.
Kukli šeimos šventė. Puiki proga uždegti padėkos žvakutę grįžtančiai Saulei.

skaityti toliau

bejėgiai

Dar vienas kreipimasis į Europos žmogaus teisių teismą

Paskutinė mano skundo EŽTT dėl lietuvių diskriminavimo Lietuvoje versija.

Tuoj bus du metai, kai bandau sustabdyti begėdišką lietuvių diskriminavimą taip vadinamoje „Lietuvos Respublikoje“. Be jokių pasekmių. Tokiose bylose paprastai EŽTT tampa paskutine instancija, bet aš didelių vilčių nededu. Jų akyse mes – TIK kažkokie lietuviai.

skaityti toliau

Baikite kurstyti mus prieš rusus3 n.

Kreipiuosi į prokuratūrą bei LR radijo ir televizijos komisiją, kad būtų stabdoma delfi.lt vykdoma paniekos ir neapykantos rusams (rusakalbiams) kurstymo kampanija. Informuoju apie tai delfi.lt ir rusakalbę žiniasklaidą.

Rusakalbių nejaudina argumentai, kurių jie negali ir nenori suprasti, juos paveikia šiurkštūs ir stiprūs jausmai, tokie kaip neapykanta, fanatizmas, isterija, baimė, susižavėjimas, entuziazmas bei godumas.“ – rašo delfi.lt.

skaityti toliau

bejėgiai

Paraiškos į Europos Žmogaus Teisių Teismą ir laiškas svajotojams apie Europos Sąjungą

Turiu kreiptis į EŽTT – kaip į paskutinę instanciją, kadangi Lietuvos Respublikos teismai atsisako ginti lietuvių teises. Mes žeminami savo pačių šalyje, ES paverstoje mūsų tautos naikinimo įrankiu.

Šiandien išsiunčiau du pareiškimus į Europos Žmogaus Teisių Teismą ir laišką tiems europiečiams, kurių šalys siekia didesnės integracijos į Europos Sąjungą. Apie tai informavau tiek Europos žiniasklaidos, kiek sugebėjau.

skaityti toliau

vienišas vaikas

Ar Strasbūro teismas gins lietuvių teises į šeimą?

Prašymas Europos žmogaus teisių teismui priversti Lietuvos Respubliką gerbti kitos lyties gyvenimo draugo neturinčių lietuvių ir globos namuose augančių vaikų šeimos gyvenimą.

Atėjo laikas įvykdyti tai, ką pažadėjau.

skaityti toliau

Laimos eglė

Lietuvietis3 n.

Lietuvietis — tai žmogus, paprastai lietuvis, kuris tiki lietuviškaisiais dievais, išskirdamas juos iš kitų dievų.

Lietuvietis neprivalo garbinti visų lietuviškųjų dievų, netgi gali aktyviai negarbinti jokio dievo. Tačiau lietuvietis, norėdamas save taip vadinti, privalo pripažinti, kad Lietuvos dievai yra svarbiausieji bent jau jam ir Lietuvai.

skaityti toliau

Lietuva NATO – visiškas NATO fiasko

Lietuva NATO nare tapo visai neseniai, tačiau NATO pajėgų kareiviai čia jau tvirtai užsirekomendavo kaip bailiai ir nevykėliai.

Pačios NATO ar jos narių vyriausybių apmokamuose filmukuose, tyrimuose bei žiniasklaidos kampanijose NATO vaizduojama ne tik kaip technologiškai pirmaujanti karinė organizacija, galinti sau leisti bombarduoti bet kurią pasaulio šalį.

skaityti toliau

Negi lietuvių emigracija gali būti sustabdyta tokiomis priemonėmis kaip melas, propaganda ar „pozityvus Lietuvos įvaizdis“?

Lietuvių emigracija negali būti sustabdyta valstybinio melo pagalba, nes lietuviai nebepasitiki Lietuvos valstybe. Gal įtikinti lietuvius pasilikti galėtų iš esmės pasikeitusi užsienio ir ypač socialinė politika?

Lietuvos istorija klastojama – valstybė pradeda mulkinti lietuvius jau mokykloje

Lietuvos istorija iš esmės falsifikuojama, paverčiama propaganda. Pokario rezistencijos atveju ne tik klastojami motyvai, bet ir nuslepiami svarbūs faktai.

Lietuva ir nusižeminimas – ką apie mus pagalvotų?

Tyčiotis iš lietuvių tautos Lietuvoje apsimoka. Populiarioji „ką apie mus pagalvotų?“ kultūra – tiesioginė kulminacija senovinio papročio viešai nusižeminti, kurį lietuviams įskiepijo Katalikų bažnyčia.

Lietuva ir lietuvybė – panieka ir patyčios po nepriklausomybės euforijos

Lietuva pergyvena nuosmukį. Lietuvybė, lietuvių kalba ir pati lietuvių tauta yra tapusios paniekos ir pasityčiojimo objektais.

Europos Sąjunga ir tikroji jos misija (3) – skleidžiama korupcija

Narystė ES pavertė Lietuvą korumpuočiausia Europos valstybe. Europos Sąjunga skleidžia korupciją ne tik griaudama demokratiją, bet ir savo valdininkų etikos, reguliavimo bei perskirstomosios politikos dėka.

Europos Sąjunga ir tikroji jos misija (2) – ardomi įstatymo valdžia ir teisėtumas

„Statydami Europą“, Sąjungos misionieriai griauna teisę ir teisėtumą ES valstybėse-narėse. Vykdant jų reikalavimus, Lietuvoje ignoruojama konstitucija ir begėdiškai manipuliuojama oficialiąja valstybės statist

Europos Sąjunga ir tikroji jos misija (1) – griaunama demokratija

Lietuvos patirtis rodo, kad demokratija be jokių skrupulų sugriaunama Europos Sąjungos plėtros labui. Juk dabar visoje ES demokratija ciniškai paminta tam, kad būtų formaliai ratifikuota „Konstitucija Europai“.

Katalikų bažnyčia ir Lietuva – kodėl Lietuvoje dominuoja katalikai?

Katalikų bažnyčia įsitvirtino Lietuvoje jėgos ir smurto pagalba. Ir dabar ne Romos katalikai, ypač mokyklinio amžiaus vaikai, čia nesijaučia saugiai.

Dar kartą apie ekspertus

„Euroekspertai“, politikai ir žiniasklaida nesako tiesos apie Europos Sąjungą, nes jiems asmeniškai labai apsimoka ją liaupsinti. Todėl ir referendumo dieną lietuviai nežinos, kas iš tikrųjų Lietuvos laukia ES.

Kas išgelbės Lietuvos valstybę?

Lietuva – viena korumpuočiausių Europos šalių. To priežastis – teisinio nihilizmo atmosfera, politikai ir valdininkai ignoruoja net imperatyvius Konstitucijos reikalavimus. Vienintelė viltis – demokratija.

Kodėl ekspertams viskas atrodo aišku?

Suderėtosios Lietuvos narystės ES sąlygos daug prastesnės už tas, kurių tikėtasi. Būtina iš naujo apskaičiuoti narystės privalumus ir trūkumus, kad kiekvienas lietuvis galėtų nuspręsti ar apsimoka stoti į ES.


Jei faktai neatitinka teorijos, pakeisk faktus.

Albertas Einšteinas

Counter-Propaganda.com

Counter-Propaganda.com / tema – lt

simbolis

Counter-Propaganda.com

naujienos

užsakyti naujienas

elepaštu elepaštuRSS RSS

socialiniuose tinkluose

simbolis

©  Giedrius // 2005 - 2023