Counter-Propaganda.com

NATO

Lietuva NATO – visiškas NATO fiasko

Lietuva NATO nare tapo visai neseniai, tačiau NATO pajėgų kareiviai čia jau tvirtai užsirekomendavo kaip bailiai ir nevykėliai.

Pačios NATO ar jos narių vyriausybių apmokamuose filmukuose, tyrimuose bei žiniasklaidos kampanijose NATO vaizduojama ne tik kaip technologiškai pirmaujanti karinė organizacija, galinti sau leisti bombarduoti bet kurią pasaulio šalį.

skaityti toliau

Laiškas Toniui Blerui dėl sprogimų Londono metro

Nejaugi Tonis Bleras nesijaučia kaltas dėl 2005 m. liepos 7 d. sprogimų Londono metro aukų? Ką jis pasiūlytų daryti savo tautiečiams, jei ne Irakas, o Britanija būtų okupuota?

Nuo pat agresijos prieš Iraką pradžios 2003 m. vadinamosios „koalicijos“ nariai bijojo, kad irakiečiai ar jiems prijaučiantys musulmonai gali panaudoti jėgą prieš valstybes, pasiuntusias savo karines pajėgas paremti JAV, šioms užgrobiant Iraką. Po to, kai musulmonams, susprogdinant metro stotį Madride, pavyko įtikinti Ispaniją išvesti savo okupacines pajėgas, buvo visiškai akivaizdu, kad atėjo eilė Britanijai.

skaityti toliau

Demokratija – nieko nereiškiantis žodis

Žodis „demokratija“ yra praradęs savo pradinę reikšmę – liaudies valdžia – ir tapęs eiliniu propagandiniu simboliu, kuriuo JAV bei jų nuolankūs „sąjungininkai“ pateisina savo užkariavimus, silpnesniųjų šalių plėšimą ir masines beginklių žmonių žudynes.

Žodis „demokratija“ yra kilęs iš graikų kalbos, kur jis reiškė „liaudies valdžia“. Turtingiausių pasaulio valstybių oficialiosiose ideologijose demokratija yra pripažįstama neginčijama vertybe, vienintele teisinga valdymo forma.

skaityti toliau


Amerika yra vienintelė šalis, kuri nuo barbarizmo perėjo prie dekadanso peršokdama civilizaciją.

Oskaras Vaildas

Counter-Propaganda.com

Counter-Propaganda.com / tema – lt

simbolis

Counter-Propaganda.com

naujienos

užsakyti naujienas

elepaštu elepaštuRSS RSS

socialiniuose tinkluose

simbolis

©  Giedrius // 2005 - 2024